Makine Parkı

Rotogravür baskı silindirleri “Talaşlı İmalat, Manuel Hat, Otomatik Hat ve Lazer Hatlardaki” aşamalardan geçerek üretilmekte; fleksibıl ambalaj sektörü ve tütün endüstrisinde ambalajların baskı aşamalarında kullanılmaktadır.

  • Talaşlı İmalat
  • Konvansiyonel Hat
  • Otomatik Hat
  • Lazer Hat

Yılda 12 bin çelik silindir üretim kapasitesi bulunan talaşlı imalat hattında bilgisayar kontrollü makinelerle hızlı üretim gerçekleştirilmekte; boru, şaft, flanş ve burç malzemeleri CNC tezgahlarında işlenmektedir.

Konvansiyonel hatta,  maksimum 1600 mm uzunlukta ve maksimum 900 mm çevre ölçüsünde konik ve şaftlı rotogravür silindirlerine kaplama ve gravür işleme yapılmaktadır.

Otomatik hatta maksimum 1600mm uzunlukta ve maksimum 900mm çevre ölçüsünde konik ve şaftlı rotogravür silindirlerine kaplama ve gravür işleme işleme yapılmaktadır.

Lazer hattında "Asit İndirme" ve "3D Lazer" olmak üzere iki farklı üretim teknolojisiyle geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Farklı hücre tiplerindeki çelik, alüminyum ve bakıra doğrudan lazer işlem yapılabilmekte, yüksek transferde gramaj istenen hotmelt ve laminasyon silindirleri üretilebilmektedir.